Kayra Umut Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti., Vedat Çakır tarafından kurulmuştur. 

Şirketimizin kuruluşu 2014 yılı içerisinde olmasına rağmen, 10 yıllık sektör deneyimimiz ile bireysel emeklilik, hayat sigortası ve sağlık sigortası branşlarında birebir müşteri memnuniyeti anlayışıyla, siz özel müşterilerimize finansal danışmanlık hizmetini sunmaya başladık. Ayrıca oluşabilecek tüm risklere karşı sizleri ve sevdiklerinizi güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliğine hazırız. 

Şirketimiz kurucusu Vedat Çakır 2006 yılı On Dokuz Mayıs Üniversitesi İstatistik Mezunu olup, 2007-2014 yılları arasında Avivasa Emeklilik ve Hayat A.Ş. bünyesinde bulunmuş. 22.04.2014 tarihinde de şirketimizin temellerini atmıştır.

Kayra Umut Sigorta Acentesi olarak misyonumuz; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik ürünleri hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırarak nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi olmaktır.

İstanbul - Ataşehir Allianz Sigorta Acentesi
Kayra Umut Sigorta

Adres
İçerenköy Mah. Çayır Cad. Nehir Plaza ( Kozyatağı Carrefoursa yanı ) No:9 / 24 Ataşehir İstanbul

Telefon
0850 223 98 66
0216 317 62 11(fax)

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.